Dziś jest Sobota, 05.12.2020,imieniny Kryspiny, Norberta, Sabiny
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2019-09-02 08:29:32

Witaj szkoło!


Po dwumiesięcznej wakacyjnej przerwie, która – jesteśmy tego pewni – minęła zbyt szybo, ponownie witamy uczniów w kampinoskiej szkole.

U progu kolejnego roku szkolnego  stajemy z  nowymi siłami, nadziejami, pragnieniami i oczekiwaniami, licząc że rok 2019/2020 będzie dla całej naszej społeczności udany i pomyślny.

Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego życzymy uczniom, aby ten rok szkolny był czasem zdobywania nowych umiejętności i podejmowania kolejnych wyzwań. Życzymy aby nauka stała się dla Was przygodą – fascynującą, ciekawą i atrakcyjną. Abyście zawsze mogli liczyć na pomoc i wsparcie zarówno kadry pedagogicznej jak i najbliższych Wam osób.

Nauczycielom oraz  Pracownikom Oświaty życzymy satysfakcji z wykonywanej pracy oraz  radości z uczenia. Głęboko wierzymy, że dzięki Wam i Waszej pracy, uczniowie z kampinoskiej szkoły wyrosną na mądrych i potrafiących poradzić sobie w życiu ludzi, którzy z sentymentem będą wspominać lata spędzone w Szkole.

Drodzy Rodzice, Wasz wkład w sukcesy dzieci jest również nie do przecenienia. Troszcząc się o ich dobro współpracujecie z Nauczycielami i macie realny wpływ na tworzenie odpowiedniego klimatu oraz bezpiecznego środowiska sprzyjającego nauce. W nowym roku szkolnym również liczymy na Wasze zaangażowanie.

Jeszcze raz życzymy dzieciom zapału do nauki, Nauczycielom spełnienia
w pracy, a Rodzicom zadowolenia z dzieci i dobrej współpracy ze szkołą oraz organem prowadzącym placówkę.

 

Monika Ciurzyńska Wójt Gminy Kampinos

oraz Krzysztof Sucharski Przewodniczący Rady Gminy wraz z Radnymi Gminy Kampinos

 

Galeria: