Dziś jest Niedziela, 25.10.2020,imieniny Ingi, Maurycego, Sambora
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2019-09-19 15:27:50

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ogłosił Program dotyczący zbiórki folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej


Ogólne informacje o Programie:

 

  1. Wnioski od rolników przyjmowane będą do 31.10.2019 r.
  2. Jeden rolnik może złożyć jeden wniosek w ramach Programu. Wnioski składać można osobiście w sekretariacie urzędu (w godzinach pracy urzędu) lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres urzad@kampinos.pl.
  3.   Na podstawie danych z wniosków złożonych przez rolników Gmina przygotuje zbiorczy wniosek o dofinansowanie. Program na charakter konkursu, otrzymanie dofinansowania uzależnione jest od oceny danych złożonych we       wniosku.
  4. Odbiór materiałów wskazanych we wniosku prowadzony będzie w miejscu wyznaczonym przez gminę. Gmina nie ponosi kosztów transportu odpadów do miejsca wskazanego jako miejsce zbiórki.
  5. Zbiórka prowadzona będzie na podstawie złożonego przez rolnika wniosku, do ilości zadeklarowanych we wniosku przez rolnika.
  6. Zbiórka odpadów prowadzona będzie do 30.09.2020 r., po tym terminie materiały (nawet zgłoszone we wniosku) nie będą od rolnika przyjęte.
  7. Wysokość dofinansowania unieszkodliwienia odpadu wynosi 100% i pokrywana jest przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
  8. Dotacja dla gminy przyznawana jest tylko raz przez cały okres obowiązywania Programu.

 

 

Załączniki

Typ Temat
załącznik wniosek