Dziś jest Sobota, 24.10.2020,imieniny Arety, Marty, Marcina
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2019-10-03 08:04:32

Mieszkanka Gminy Kampinos nominowana do plebiscytu MISTRZOWIE AGRO 2019


Uprzejmie informujemy, że nasza mieszkanka – Agata Barcińska, została nominowana przez Oddział Regionalny KRUS w Warszawie do plebiscytu MISTRZOWIE AGRO 2019 w kategorii: GOSPODYNI ROKU i zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego.

Jest to ogromne wyróżnienia, a Pani Agata bardzo prosi o wsparcie Jej kandydatury. (informacja jak głosować: https://polskatimes.pl/p/kandydat/agata-barcinska%2C971561/)

Głosowanie trwa od 1 do 10 października do godziny 21:30.

Przypomnijmy, że w plebiscycie MISTRZOWIE AGRO zostaną przyznane tytuły Rolnik Roku, Gospodyni Roku, Koło Gospodyń Wiejskich Roku oraz Gospodarstwo Agroturystyczne Roku. Mieszkańcy Mazowsza wybiorą także Sołtysa Roku i Sołectwo Roku. Zwycięzcy odbiorą dyplomy i nagrody podczas uroczystej gali i awansują do ogólnopolskiego finału plebiscytu.

Plebiscyt MISTRZOWIE AGRO jest organizowany przez ogólnopolski serwis i magazyn dla rolników "Strefa Agro" oraz przez dzienniki regionalne ukazujące się w każdym województwie w Polsce. Głównym patronem plebiscytu MISTRZOWIE AGRO na Mazowszu jest Adam Struzik - Marszałek Województwa Mazowieckiego. Akcję swoim patronatem objęli także: Aleksandra Hadzik - Prezes Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Adam Nowak - Prezes Zarządu Krajowego Związku Młodzieży Wiejskiej, Wiktor Szmulewicz - Prezes Krajowej Rady Izb Rolniczych i Mazowieckiej Izby Rolniczej.

 

Opracowano na podstawie materiałów PT KRUS Błonie