Dziś jest Poniedziałek, 26.10.2020,imieniny Ewarysta, Lucyny, Lutosławy
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2019-11-27 12:51:28

Patrol Świętego Mikołaja


Serdecznie zapraszamy 8. grudnia, w niedzielę do OSP Kampinos na Aukcję na rzecz Patrolu Świętego Mikołaja. Początek o godzinie 17.00.

To już XII edycja akcji charytatywnej przeprowadzanej w Kampinosie. Do wylicytowania będzie wiele ciekawych eksponatów, można je podglądać  na patrolowym fb a część pozostanie niespodzianką do dnia Aukcji :) Jak zawsze będzie również: kiermasz świąteczny a nim ciekawe propozycje, smaczny poczęstunek i niespodzianki. Tradycyjnie będzie też charytatywny występ zaproszonego Gościa Patrolu. W tym roku Gościem Patrolu  będzie Aneta Figiel.  Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na przygotowanie paczek dla najbardziej potrzebujących dzieci z naszej gminy,W tygodniu przedświątecznym jak co roku Mikołaje i Śnieżynki wyruszą z paczkami do dzieci. Razem możemy sprawić, że na buziach tych dzieci zagości uśmiech, radość i zadowolenie.
Więcej o naszej akcji można zobaczyć na: https://www.facebook.com/PatrolSwMikolajaKampinos?ref=hl
Pod numerami telefonów: 730 388 000 – Anna Konopka i 515 108 972 – Magda Konopka pozostajemy do Państwa dyspozycji. Jeśli mają Państwo pytania, prosimy o kontakt. 
Serdecznie zapraszamy! Do zobaczenia 8 grudnia.

W imieniu organizatorów
Anna Konopka
Komitet Społeczny

"Patrol Świętego Mikołaja"

Galeria: