Dziś jest Piątek, 23.10.2020,imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2019-12-09 16:06:03

XII edycja Patrolu Świętego Mikołaja za nami!


Niedzielne popołudnie 8 grudnia br. zapewne na długo zostanie w pamięci sympatyków Patrolu, darczyńców i licytujących oraz Społecznego Komitetu Organizacyjnego „Patrol Świętego Mikołaja” – nie tylko ze względu na kolejny pobity rekord kwoty, jaką zebrano, ale przede wszystkim na emocje, które towarzyszyły aukcji. Kolejna, XII edycja Patrolu,  spotkała się z bardzo dobrym odbiorem i dużym zainteresowaniem.

Dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili swój czas i energię aby przygotować aukcję – szczególnie pani Annie Konopce i Elfom, jak również ofiarodawcom, którzy przekazali wiele pięknych i cennych przedmiotów. Podziękowania należą się również zwycięzcom licytacji, gdyż tego wieczoru wielokrotnie cena wylicytowana niebotycznie przekraczała cenę wywoławczą a zmagania licytujących potrafiły zelektryzować całą salę.

Wkrótce na naszych stronach ukaże się pełna relacja z aukcji przygotowana przez Społeczny Komitet Organizacyjny „Patrol Świętego Mikołaja”

A my jeszcze raz serdecznie wszystkim  GRATULUJEMY – dzięki Wam radość zagości w domach najbardziej potrzebujących dzieci z gminy Kampinos.

Galeria: