Dziś jest Wtorek, 27.10.2020,imieniny Iwony, Noemi, Szymona
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2020-03-30 14:34:55

Informacja o sposobie pracy ośrodka zdrowia w Kampinosie


W celu zachowania bezpieczeństwa i minimalizacji ryzyka transmisji infekcji COVID-19 w aktualnej sytuacji epidemiologicznej zwracamy się z gorącą prośbą o przestrzeganie następujących zasad :

1. Pacjenci do odwołania powinni unikać osobistych wizyt w Poradni.

2. W razie potrzeby prosimy kontaktować się z rejestracją .Gdy będzie konieczność konsultacji lekarskiej, Pacjenci będą umawiani na teleporadę , podczas której lekarz zdecyduje o ewentualnej osobistej wizycie pacjenta w Poradni.

3. Konieczność przepisania recepty na leki przyjmowane stale należy zamawiać przez telefon lub pozostawiając w rejestracji zapotrzebowanie , na którym będą Państwa dane i lista leków do przepisania .

Jednocześnie uprzejmie informujemy , że z zgodnie z wytycznymi Służb Nadzorczych ograniczyliśmy do niezbędnego minimum lub czasowo zawiesiliśmy udzielania świadczeń w poradniach specjalistycznych, wykonywanie badań profilaktycznych w tym szczepień oraz badań diagnostycznych w tym USG .

 

Bardzo dziękujemy za wyrozumiałość  i zastosowanie się i przestrzeganie powyższych zasad - za wszelkie utrudnienia z góry  przepraszamy .

Powyższe zasady będą na bieżąco modyfikowane w zależności od aktualnej sytuacji epidemiologicznej .

Szanowni Państwo, proszę pamiętać , że za każdym udzielanym nam świadczeniem stoi Człowiek pracownik medyczny : lekarz , pielęgniarka, rejestratorka i dla każdego z nich podobnie jak dla Państwa obecna sytuacja jest nowym doświadczeniem. Każda z tych Osób podobnie jak Państwo ma swoje problemy prywatne i obawy związane z aktualną sytuacją . Ferując swoje opinie szczególnie w mediach społecznościowych bardzo prosimy nie ulegać zasłyszanym opiniom i sugestiom i nie powielać nie sprawdzonych informacji. Ułatwi to nam wszystkim przetrwanie w spokoju obecnej sytuacji .

                           

Szanowni Państwo - mamy czas mądrych wyborów zdrowotnych

                                                               z wyrazami szacunku

Kierownik NZOZ