Dziś jest Czwartek, 29.10.2020,imieniny Angeli, Przemysława, Zenobii
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2020-05-06 09:09:44

INFORMACJA DOTYCZĄCA OBIEKTÓW SPORTOWYCH


W nawiązaniu do Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii uprzejmie informuję, że z dniem 4 maja zostają otwarte gminne obiekty sportowo-rekreacyjne (za wyjątkiem placów zabaw i siłowni zewnętrznych).

W związku z powyższym na boisku sportowym „Orlik” mogą przebywać tylko grupy zorganizowane, liczące nie więcej niż 6 osób + 1 trener. Rezerwację boiska należy zgłaszać telefonicznie: 22 725 00 40 wew. 228 w godzinach pracy Urzędu.

Kort tenisowy dostępny jest w soboty i niedziele w godzinach od 15.00 do 21.00. Na korcie tenisowym może  przebywać nie więcej niż 4 osoby + 1 trener.  

Zarządzający obiektem (w dni robocze do godziny 16.00 obiektem zarządza Dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego, zaś w pozostałym czasie Urząd Gminy) zastrzega sobie prawo do odmowy wstępu na obiekt w przypadku gdy ilość osób przekracza dopuszczalne, wskazane  powyżej limity osób lub użytkownicy nie stosują się do określonych w Rozporządzeniu ograniczeń, nakazów i zakazów.

Korzystanie z obiektów jest możliwe po uzyskaniu zgody od zarządcy i przy przestrzeganiu zapisów ww. Rozporządzenia. W przypadku doprecyzowania bądź zmiany przepisów, powyższe wytyczne mogą ulec zmianie.