Dziś jest Piątek, 25.09.2020,imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2020-06-22 08:13:26

Dziesiąta edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi: nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz”


Kasa  Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego przeprowadziła dziesiątą edycję Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi: nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz”. Do tegorocznej edycji, realizowanej przez PT KRUS w Błoniu przystąpili uczniowie szkoły  podstawowej   Gminy Kampinos ,  w dwóch grupach wiekowych (klasy I – III  1  uczeń  i klasy IV-VIII 39 uczniów).  Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie pracy plastycznej w formacie A3 z zastosowaniem dowolnej techniki, o tematyce zapobiegania wypadkom rolników, związanych z obecnością w gospodarstwie rolnym zwierząt gospodarskich. Komisja konkursowa Placówki Terenowej KRUS Błonie  wyłoniła spośród  240  uczniów z 16 szkół   laureatów i nagrodziła  ze szkoły  Kampinos  :    Amelię Lewandowską   - I miejscem  (grupa IV – VIII) )- uczennicę klasy IV a oraz wyróżnieniem  uczennicę  Vb   Jurczak Karolinę . Laureatka konkursu w obecności swojej mamy  odebrała w siedzibie PT KRUS w Błoniu nagrody ufundowane przez Organizatora konkursu – Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz sponsora   firmę  Biomet   w Lesznie. Wręczenia dokonała p. Teresa Młynarczyk.

Uczestnictwo dzieci w zadaniach konkursowych służy rozwojowi kreatywności. Składamy podziękowania Dyrektorowi Szkoły  oraz Pani Wójt Gminy Kampinos za współpracę przy realizacji konkursu. Dla wszystkich dzieci biorących udział w konkursie Wójt Gminy Kampinos Pani Monika Ciurzyńska ufundowała nagrody rzeczowe. W związku sytuację epidemiczną, upominki trafią do uczniów za pośrednictwem szkół. Mamy nadzieję, że udział w tym konkursie przyniesie dzieciom radość z twórczości i otrzymanych upominków!

 

                                                                                              KRUS Błonie

Galeria: