Dziś jest Piątek, 25.09.2020,imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2020-06-24 10:50:14

UWAGA ROLNICY! DESZCZ NAWALNY


W związku z otrzymaną informacją Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie o potwierdzeniu wystąpienia deszczu nawalnego na terenie województwa mazowieckiego w dniach 18 -23 czerwca 2020 r. uprzejmie prosimy o rozpoznanie zakresu i charakteru niekorzystnego zjawiska atmosferycznego w gospodarstwach rolnych i sadowniczych z terenu gminy Kampinos, a w razie wystąpienia szkód o składanie wniosków, celem oszacowania szkód wyrządzonych przez deszcz .

Wnioski należy składać do dnia 03 lipca 2020 r.

Wnioski oraz wszelkie informacje dotyczące szacowania szkód w rolnictwie i działach specjalnych produkcji rolnej dostępne są na stronie internetowej – https://www.gov.pl/web/uw-mazowiecki/pomoc-rolnikom-poszkodowanym-niekorzystnymi-warunkami-atmosferycznymi (załącznik nr 4: Wniosek o oszacowanie szkód) lub w Urzędzie Gminy Kampinos – Referat Gospodarki Gruntami, Planowania Przestrzennego i Rolnictwa  - pokój nr 2.

Wniosek powinien być zgodny z wnioskiem o płatności w ramach wsparcia bezpośredniego. Do wniosku proszę dołączyć kserokopię wniosku składanego do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Załączniki

Typ Temat
załącznik Wniosek o oszacowanie szkód