Dziś jest Poniedziałek, 30.11.2020,imieniny Andrzeja, Maury, Ondraszka
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2020-11-02 17:15:41

Ograniczenia w zakresie bezpośredniej obsługi klienta w Urzędzie Gminy Kampinos


Od 3 listopada do 4 grudnia w Urzędzie Gminy Kampinos będą obowiązywały następujące zasady:

  • Nie będzie prowadzona bezpośrednia obsługa klientów, z wyjątkiem pilnych spraw, w których nie jest to możliwe;
  • W Urzędzie Stanu Cywilnego sprawy niezbędne, niecierpiące zwłoki (np.: sporządzanie aktów zgonu, wydawanie dowodów osobistych gdy kończy się termin ważności dotychczasowego dokumentu) będą załatwione po uprzednim telefonicznym kontakcie;
  • Sprawy nie wymagające bezwzględnego stawienia się w Urzędzie Gminy będziemy załatwiać drogą telefoniczną, e-mail oraz z wykorzystaniem platformy ePUAP.

Kontakt:
tel.: 22 725 00 40 wew. 211
e-mail:
urzad@kampinos.pl;

  • Korespondencję papierową kierowaną do Urzędu Gminy należy składać do skrzynki umieszczonej przed schodami Urzędu. W przypadku wymaganego potwierdzenia daty złożenia korespondencji, potwierdzenie to będzie dostarczane korespondencyjnie w formie elektronicznej lub papierowej;
  • We wskazanym terminie nie będzie możliwości wnoszenia opłat w kasie Urzędu. Wszelkie płatności prosimy uiszczać z wykorzystaniem bankowości elektronicznej lub w innej formie nie wymagającej wizyty w Urzędzie.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości w zakresie możliwości i sposobu załatwienia Państwa spraw zachęcamy do kontaktu z wykorzystaniem ww. środków komunikowania się.