Dziś jest Poniedziałek, 30.11.2020,imieniny Andrzeja, Maury, Ondraszka
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2020-11-04 10:26:15

Patrol Świętego Mikołaja startuje.


W imieniu Komitetu Społecznego „Patrol Świętego Mikołaja” zapraszam do wzięcia udziału w tegorocznej edycji naszej akcji charytatywnej.

Drodzy Państwo, to już XIII edycja akcji. Ze względu na pandemię będzie musiała przebiegać inaczej niż zwykle. Biorąc pod uwagę ograniczenia i bezpieczeństwo wszystkich biorących udział w akcji musimy wprowadzić zmiany w jej przeprowadzeniu. Mikołaje i Śnieżynki rozwiozą dzieciom prezenty, jak robią to co roku. Monitorujemy sytuację i będziemy się do niej dostosowywać. Tradycyjnie przygotowujemy Aukcję na rzecz „Patrolu Świętego Mikołaja”

Nie była to łatwa decyzja, ale postanowiliśmy, że ze względu na trwającą pandemię, tegoroczna Aukcja na rzecz Patrolu Św. Mikołaja odbędzie się drogą internetową. Szczegóły podamy już wkrótce na patrolowym fb i na www.kampinos.pl

Dziś możemy zdradzić, że licytacja zacznie się na poczatku grudnia i potrwa kilka dni. Do zdobycia będzie mnóstwo skarbów - to pozostaje niezmienne. Kiermasz natomiast odbędzie się w nieco zmienionej formule.
Zapraszamy 13-go grudnia do OSP Kampinos. Będziemy tam cały dzień - dokładne godziny podamy wkrótce. Stoiska będą rozstawione w dużych odległościach - by możliwe było zachowanie odpowiedniego dystansu społecznego. Wszystko odbędzie się z zachowaniem niezbędnych obostrzeń i wymagań sanitarnych. Zadbamy o nasze wspólne bezpieczeństwo. Pomoże nam w tym kilku  Darczyńców. Mamy nadzieję, że mimo zmienionej formuły będziecie Państwo z nami,

Niestety w tym roku nie będziemy mogli ze względu na bezpieczeństwo zaprosić Państwa na tradycyjny poczęstunek. Ze względu na sytuację rezygnujemy z koncertu. Aukcja  będzie inna ale mamy nadzieję, że owocna. Jak zawsze do wylicytowania będzie wiele ciekawych eksponatów, już niebawem rozpoczniemy ich prezentację  na naszym patrolowym faceboku.  W tym roku zdecydowaliśmy się także wprowadzić nową możliwość wsparcia naszej inicjatywy. Uruchomiliśmy zbiórkę na portalu pomagam.pl – jeśli chcą ją Państwo wesprzeć, to gorąco do tego zachęcamy! Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę na pomagam.pl „Patrol Św. Mikołaja”  a potem dokonać wpłaty :)

Jedno pozostaje niezmienne. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na przygotowanie paczek dla najbardziej potrzebujących dzieci z naszej gminy. W tygodniu przedświątecznym jak co roku Mikołaje i Śnieżynki wyruszą z paczkami do dzieci. Razem możemy sprawić, że na buziach tych dzieci zagości uśmiech, radość i zadowolenie.  Czas w pandemii jest trudny dla nas wszystkich  tym bardziej razem sprawmy dzieciom radość.

Więcej o naszej akcji można zobaczyć na:

https://www.facebook.com/PatrolSwMikolajaKampinos?ref=hl 

Pod numerami telefonów: 730 388 000 – Anna Konopka i 515 108 972 – Magda Konopka  pozostajemy do Państwa dyspozycji. Jeśli mają Państwo pytania, pomysły czy propozycje prosimy o kontakt.

 

Serdecznie zapraszamy!

Komitet Społeczny „Patrol Świętego Mikołaja”

W imieniu organizatorów

Anna Konopka

Galeria: