Dziś jest Wtorek, 15.10.2019,imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy
Strona główna »  Rada Gminy Kampinos

Rada Gminy Kampinos

wstecz
drukuj

2009-06-19 16:27:31

Rada Gminy Kampinos


INTERPELACJE i ZAPYTANIA

KOMPETENCJE RADY GMINY

 

RADA GMINY KAMPINOS Kadencja 2018 – 2023

1. Sucharski Krzysztof - Przewodniczący, k.sucharski@kampinos.pl
2. Marzena Skierkowska - Wiceprzewodnicząca, m.skierkowska@kampinos.pl
3. Grzegorz Głodek - Wiceprzewodniczący, g.glodek@kampinos.pl

4. Agata Agnieszka Barcińska, a.barcinska@kampinos.pl
5. Piotr Bargieł, p.bargiel@kampinos.pl
6. Jolanta Basiak-Włodarska, j.wlodarska@kampinos.pl
7. Agnieszka Ciurzyńska, a.ciurzynska@kampinos.pl
8. Anna Katarzyna Dobrzyńska, a.dobrzynska@kampinos.pl
9. Bogumiła Komorowska, b.komorowska@kampinos.pl
10. Bogusława Kurek, b.kurek@kampinos.pl
11. Wioletta Anna Pajdak, w.pajdak@kampinos.pl
12. Grzegorz Karol Perkowski, g.perkowski@kampinos.pl
13.  Grzegorz Stasiak, g.stasiak@kampinos.pl
14. William Francis Didier Tsiomo, w.tsiomo@kampinos.pl
15. Ryszard Zdanowski, r.zdanowski@kampinos.pl

Komisje Rady Gminy

Komisja Rewizyjna:

  1. William Tsiomo – Przewodniczący
  2. Agata Barcińska
  3. Wioletta Pajdak
  4. Grzegorz Perkowski
  5. Grzegorz Stasiak

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji:

  1. Piotr Bargieł - Przewodniczący
  2. Agnieszka Ciurzyńska
  3. Bogumiła Komorowska
  4. Bogusława Kurek
  5. Ryszard Zdanowski

Komisja Budżetu i Rozwoju Gospodarczego

  1. Bogusława Kurek - Przewodnicząca
  2. Agata Barcińska
  3. Piotr Bargieł
  4. Agnieszka Ciurzyńska
  5. Grzegorz Stasiak

Komisja Oświaty, Spraw społecznych, Kultury i Sportu

  1. Wioletta Pajdak – Przewodnicząca
  2. Jolanta Basiak-Włodarska
  3. Anna Dobrzyńska
  4. Bogumiła Komorowska
  5. Marzena Skierkowska
  6. William Tsiomo
  7. Ryszard Zdanowski

Komisja Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Bezpieczeństwa

  1. Jolanta Basiak-Włodarska - Przewodnicząca
  2. Anna Dobrzyńska
  3. Grzegorz Głodek
  4. Marzena Skierkowska
  5. Grzegorz Perkowski


UCHWAŁY RADY GMINY KAMPINOS    

Biuro Rady Gminy:
Urząd Gminy Kampinos, pokój nr 7 

Pracownik Biura: Patrycja Kurlanc
Tel.: (22) 725 00 40 w. 220
e-mail:
biuro.rady@kampinos.pl