Dziś jest Niedziela, 22.04.2018,imieniny Łukasza, Kai, Nastazji
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2012-05-18 11:55:36

UWAGA KIEROWCY!


Na drodze powiatowej w miejscowości Podkampinos, na moście na rzece Utracie, zastosowano zwężenie jezdni do jednego pasa ruchu z pierwszeństwem przejazdu dla kierowców nadjeżdżających od strony Kampinosu i ograniczenie nośności do 10 ton. Prosimy Państwa o zapoznanie się z treścią całego komunikatu.2. W miejscowości Podkampinos, na skrzyżowaniu dróg powiatowych Kampinos - Paprotnia oraz Gawartowa Wola – Zawady wykonano prace pielęgnacyjne drzew i krzewów w celu poprawienia widoczności, postawiono też znaki ograniczenia prędkości oraz ostrzegające o wypadkach drogowych.
Ma to związek z częstymi wypadkami drogowymi, z których najbardziej poważne w skutkach były dwa ostatnie - mające miejsce w dniach 21 kwietnia i 8 maja.
Jednocześnie zwracamy uwagę kierowców jadących od strony Gawartowej Woli na niekorzystne ukształtowanie terenu na odcinku jezdni - od mostu do skrzyżowania. Zdarza się, że samochód jadący od strony Paprotni (mający pierwszeństwo) pozostaje przez krótką chwilę niewidoczny dlatego, że właśnie znalazł się ‘w zagłębieniu jezdni’. Prosimy Państwa o zachowanie szczególnej ostrożności.
3. Na moście na rzece Utracie w miejscowości Szczytno, w ciągu drogi powiatowej Strzyżew-Chrzczany, obowiązuje ograniczenie prędkości do 30 km/h oraz ograniczenie nośności do 3,5 tony.
Most jest również zawężony do jednego pasa ruchu, z pierwszeństwem przejazdu od strony Szczytna.

Galeria: