Dziś jest Niedziela, 27.05.2018,imieniny Amandy, Jana, Juliana
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2012-06-18 15:14:40

Sezon wydarzeń kulturalnych w Dworku w Strzyżewie rozpoczęty!


Załączamy krótki materiał wideo zrealizowany wczoraj podczas koncertu w Strzyżewie. Wczoraj wystąpiły chóry Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. F. Chopina w Sochaczewie pod dyrekcją Iwony Niemyjskiej, natomiast już w najbliższą niedzielę - 24 czerwca o godz. 17.30 - zapraszamy Państwa na koncert orkiestry kameralnej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Fryderyka Chopina w Sochaczewie pod batutą Daniela Zielińskiego. Koncertom patronują: Starosta Powiatu Warszawskiego Zachodniego, Wójt Gminy Kampinos i Dyrektor Kampinoskigo Parku Narodowego. Spotkajmy się w Strzyżewie!

  
Materiał WIDEO

(Źródło: Kurier Warszawy i Mazowsza - początek ok. 9 minuty). 
O obiekcie słów kilka

    Dwór Strzyżew - odrestaurowany z dużym pietyzmem i dbałością, przepiękny XVIII - wieczny, barokowy, polski dwór wiejski stanowi wspaniałe zaplecze dla wystaw, wernisaży i koncertów. 
   Położony jest bezpośrednio nad rzeką Utratą w zadbanym, pięciohektarowym, zabytkowym parku krajobrazowym założonym w XIX wieku.
    Jego położenie i lokalizacja (około 300 metrów od drogi wojewódzkiej łączącej Warszawę z Sochaczewem i 2 km od Żelazowej Woli) dają wspaniałe możliwości organizacji imprez plenerowych czy warsztatów artystycznych.

    Obiekt zapewnia prywatność, ciszę oraz wysoki standard obsługi. Dysponuje wspaniałymi, unikatowymi wnętrzami 4 sal, z których każda zachowana jest w innym klimacie i charakterze.
http://www.strzyzew.pl/

Galeria: