Dziś jest Sobota, 23.06.2018,imieniny Albina, Wandy, Zenona
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2012-10-17 14:28:59

„ŚWIADOMY WIE CO ROBIĆ Z ZSEE” - rejestracja uczestników


Mamy przyjemność zaprosić wszystkich uczniów i nauczycieli szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych ze wszystkich województw w kraju do udziału w ogólnopolskim konkursie na temat właściwego postępowania ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym pt. „Świadomy wie co robić z ZSEE”. Wystarczy stworzyć Ekozespół z 5 aktywnych uczniów, którzy pod przewodnictwem 1 opiekuna (nauczyciela, wychowawcy) będą reprezentować szkołę w zadaniach konkursowych, a następnie zarejestrować się na stronie www.elektroodpadyprostezasady.pl. Konkurs rozwija w uczestnikach świadomość ekologiczną i poczucie odpowiedzialności za środowisko, a rezultaty ich pracy nagrodzone zostaną sprzętem elektronicznym, oryginalnymi koszulkami i dyplomami uczestnictwa.

Nabór uczestników do konkursu właśnie rozpoczęliśmy!
Rejestracja uczestników i informacje o konkursie na
www.elektroodpadyprostezasady.pl
 
Konkurs ten jest częścią kampanii edukacyjnej pt. „Elektroodpady – proste zasady” dofinansowanej ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
Organizatorem konkursu jest Fundacja Ośrodka Edukacji Ekologicznej, która jako jedna z pierwszych w Polsce zapoczątkowała ideę projektów edukacyjno-ekologicznych mobilizujących w działaniu całe społeczności szkolne, dzieci, młodzież, nauczycieli i rodziców.”

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Fundacja Ośrodka Edukacji Ekologicznej,
02 026 Warszawa, ul. Raszyńska 32/44 lok. 140,
tel. 22 668 92 68, faks 22 883 50 96,
biuro@mroee.pl

Galeria:

Załączniki

Typ Temat
załącznik Regulamin Konkursu
załącznik Afisz Konkursu dla dzieci