Dziś jest Sobota, 26.05.2018,imieniny Eweliny, Jana, Pawła
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2013-01-21 15:02:25

Nowa www poświęcona NGO


Od 16 stycznia 2013 roku, w Urzędzie Starostwa w Ożarowie Mazowieckim, odbyło się spotkanie, którego celem było uruchomienie powiatowej strony internetowej WWW.ngo.pwz.pl, dedykowanej organizacjom pozarządowym, działającym na terenie Powiatu Warszawskiego Zachodniego.

   W spotkaniu, które poprowadzili przedstawiciele Zarządu Powiatu: Pan Paweł Białecki – Wicestarosta wraz z Panią Jolantą Stępniak – członkiem Zarządu, wzięli udział przedstawiciele lokalnych NGO oraz honorowy gość – Doradca Wojewody Mazowieckiego –  Pan Andrzej Rybus - Tołłoczko. Spotkanie przebiegło w bardzo dobrej atmosferze i okazało się, że inicjatywa uruchomienia odrębnej strony, z myślą o III sektorze, spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony przedstawicieli organizacji pozarządowych.  Strona

WWW.ngo.pwz.pl została zaprojektowana w taki sposób, aby była przejrzysta i funkcjonalna. Użytkownicy będą mogli bez trudu sięgnąć po ogólne informacje związane z różnymi aspektami działalności organizacji non-profit w naszym kraju, zapoznać się z aktualnościami, które są warte odnotowania, jak również znaleźć informacje o otwartych konkursach ofert na realizację zadań publicznych, ogłoszonych nie tylko w naszym powiecie, ale też Mazowszu, czy w całym kraju. 
   Spośród wielu różnorodnych informacji, przydatnych linków i udogodnień, znajduje się zakładka, na którą chcielibyśmy zwrócić szczególną uwagę. Jest to zakładka pn.: „Organizacje o sobie”, na której każda organizacja pozarządowa, działająca na terenie Powiatu Warszawskiego Zachodniego, będzie mogła przedstawić swój profil, zaprezentować dorobek i załączyć najciekawsze zdjęcia, będące ilustracją jej działalności. 
   Zachęcamy wszystkie organizacje NGO do korzystania z nowych udogodnień, jakie daje nowa strona
WWW.ngo.pwz.pl


Starostwo Powiatu Warszawskiego Zachodniego
www.pwz.pl

Galeria: