Dziś jest Niedziela, 27.05.2018,imieniny Amandy, Jana, Juliana
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2013-02-21 11:16:26

Ważne dla Czytelników


Gminna Biblioteka Publiczna w Kampinosie proponuje swoim czytelnikom przez okres 1 miesiąca (w marcu) bezpłatne korzystanie (w formie testowej) z dostępu do czytelni on-line podręczników akademickich i książek w języku polskim – tzw. ibuków.

Zgłaszając się do biblioteki, czytelnik otrzyma login i hasło, co umożliwi mu logowanie się do e-czytelni z osobistego komputera.

Jest to ciekawa forma - szczególnie dla uczniów i studentów - którzy będą mogli skorzystać z elektronicznej wersji książek z różnych dziedzin nauki opublikowanych przez czołowych polskich wydawców.W serwisie ibuk możesz:
 - czytać książki kiedy tylko chcesz, na dowolnym urządzeniu bez instalacji dodatkowego oprogramowania. Wszystkie książki możesz czytać także na tablecie i smartphonie, bez pobierania aplikacji z Apple AppStore lub Google Play - wystarczy, że uruchomisz przeglądarkę internetową i wpiszesz odpowiedni adres;

- przechowywać książki na „Twojej osobistej półce”, bez konieczności pobierania plików z treścią - dostęp masz natychmiastowy, a po wybraniu opcji „Dostęp offline”, możesz czytać książki bez dostępu do Internetu;

- korzystać z książki wielokrotnie, wtedy kiedy potrzebujesz;

- z czytelni możesz korzystać w bibliotece, jak i w domu - każdy z czytelników otrzymuje indywidualny login;

- korzystanie z e-czytelni jest bezpłatne!

Informacje w Bibliotece lub pod numerem tel. (22) 725 01 49.

Galeria: