Dziś jest Niedziela, 22.04.2018,imieniny Łukasza, Kai, Nastazji
Strona główna »  Aktualności

Aktualności

wstecz
drukuj

2013-04-15 15:00:29

Bezpłatny internet w kampinoskim parku


Dostawca internetu - Firma INTERKAM z Sochaczewa - wyszła z propozycją i podpisała umowę z Gminą Kampinos na nieodpłatne udostępnienie mieszkańcom szerokopasmowego internetu w parku w Kampinosie. Jeżeli jesteś miłośnikiem przyrody i zarazem osobą, która ani przez chwilę nie potrafi żyć bez łączności z przyjaciółmi – ta propozycja jest właśnie dla Ciebie - powitaj WIOSNĘ w kampinoskim parku i na bieżąco dziel się wrażeniami z całym światem :)

A może to dobra możliwość, by nieco odprężyć się na chwilę przed maturą lub dotleniając organizm jednocześnie usystematyzować wiedzę?
A być może Kampinos jest jednym z tych miejsc na Twojej turystycznej mapie, które chcesz odwiedzić w rozpoczynającym się właśnie sezonie? Wybór należy do Ciebie.
Hot Spot to miejsce, w którym można połączyć się bezprzewodowo z internetem przy użyciu własnego urządzenia - laptopa, tabletu czy telefonu z kartą Wi-Fi.


Jak działa Hot-Spot, krok po kroku:
1. Wyszukujemy w liście sieci bezprzewodowych: HOTSPOT_INTERKAM
2. Otwieramy przeglądarkę internetową i wpisujemy adres strony, na którą zamierzamy wejść. Pojawi się strona startowa z polem do logowania.
3. Pokaże się ekran powitalny firmy Interkam z prośbą o zalogowanie się. 
4. Logujemy się.
5. Po upływie 30 minut połączenie zostanie automatycznie przerwane.
   Aby kontynuować korzystanie z internetu należy zalogować się ponownie.INTERKAM - dostawca internetu

Galeria: