Dziś jest Środa, 28.06.2017,imieniny Florentyny, Ligii, Leona
Strona główna »  Kącik adopcyjny

Kącik adopcyjny

wstecz
drukuj

2010-04-29 17:38:35

KĄCIK ADOPCYJNY


ZAWIERA AKTUALNĄ BAZĘ PSÓW PRZEZNACZONYCH DO ADOPCJI

 

Kącik adopcyjny powstał w celu umożliwienia mieszkańcom adopcji  bezpańskich psów objętych opieką gminy (sprawowaną w ramach realizacji zadań własnych).

W ostatnim czasie znacznie wzrosła liczba zabłąkanych lub porzuconych przez właścicieli psów na terenie naszej miejscowości.

Dlatego też zwracamy się z prośbą do mieszkańców  gminy, noszących się z zamiarem zakupu psa, o rozważenie możliwości przygarnięcia psa bezpańskiego, objętego opieką gminy i utrzymywanego na jej zlecenie w schronisku lub lecznicy zwierząt.

Zwierzęta te z pewnością odwdzięczą się Państwu swoim oddaniem za okazane im serce.

Wszystkie psy przeznaczone do adopcji są zdrowe, zaszczepione i odrobaczone.


Jednocześnie prosimy osoby będące świadkami porzucenia psa o zapamiętanie okoliczności tego zdarzenia, np. numeru rejestracyjnego samochodu oraz o poinformowanie o tym fakcie Policji lub pracowników Urzędu Gminy. 

_________________________________
KONTAKT w sprawie adopcji
:

Urząd Gminy Kampinos
Referat Ochrony Środowiska
pok. nr 2, tel. (22) 725 00 40 w. 22PSY DO ADOPCJI                                       


Psy do adopcji przebywające w Przychodni Weterynaryjnej w Kampinosie
ul. Niepokalanowska 4;
pn.-pt. 13.00 do 19.00
sob. 9.00-13.00
tel. (22) 245 43 54; 607 579 655 lub 533 332 210
(data zamieszczenia informacji: 27 stycznia 2017)

1. HIENKA to sunia, która ma około 1,5 roku. Jest bardzo radosnym psem o „ lisowatym „ typie mordki. Bardzo mila, ruchliwa i skoczna suczka. Przyjazna w stosunku do ludzi  i chętna do zabawy.

 

2. PRĘGUSEK to klapciastouchy, gładkowlosy psiak- pasiak. Jest w wieku ok. 1 roku. Ma fantazyjne umaszczenie w postaci czerni z tygrysio- pręgowanym podpalaniem. Bardzo sympatyczny, radosny, skoczny, ciekawski oraz zawadiaka-rozrabiaka. Przyjazny i zawsze chętny do zabawy. Gotowy do adopcji – wykastrowany, zaczipowany, odrobaczony i zaszczepiony.

 

3. USZKA to suczka w średnim wieku ( ok. 6 lat). Wywodzi się z rasy owczarków epicko-rozległousznych. Jest bardzo miła, sympatyczna, serdeczna, przyjazna, łagodna i mądra. Bardzo lubi ludzi, jest ciekawska i inteligentna. Grzeczna, ułożona, skoczna i bardzo sprawna. Gotowa do adopcji – wysterylizowana, odrobaczona, zaczipowana i zaszczepiona.

4. DZIADZIUŚ waży około 17 kg, wiek około 8 lat. Jest bardzo mało wymagający. Do szczęścia potrzebuje tylko trochę pieszczot. Szuka domu na resztę swojego życia. Bezkonfliktowy - zgadza się z innymi psami i sukami.