Imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty

,, EMILIA JĘDRZEJEWSKA WICEMISTRZYNIĄ zawodów Acro Cup w Dzierżoniowie!

W niedzielę na matach obiektu sportowego OSiR Dzierżoniów odbyły się II Ogólnopolskie Zawody Acro Cup w akrobatyce sportowej.

Udostępnij

Wydarzenie to zrzeszało kluby z całej Polski, w tym Naszą Reprezentację Zone Of Acrobatics trenująca w Kampinosie. Wspaniale zaprezentowała się Nasza wybitna Emilia Jędrzejewska, która stanęła na drugim stopniu podium w kategorii SOLO 13 – 14 lat wykonując jeden z najtrudniejszych układów tego dnia. Nasza ,, Emi ” wraz z Trenerem przygotowała własny układ do muzyki na te zawody i zadebiutowała w owej formule w pięknym stylu. Dla Akrobatki z Kampinosu to ogromne wyróżnienie i kolejne podium w jej karierze sportowej. Emilię pochwalić należy również nie tylko za świetny poziom elementów akrobatycznych, ale również mistrzowskie opanowanie w kluczowych momentach zawodów, które pozwala jej sięgać po kolejne trofea. Brawo Emi!

Do Dzierżoniowa po roku wróciła Blanka Orzechowska, która w niedzielę wykręciła 14 lokatę w kategorii SOLO 9 – 10 lat. Nasza Akrobatka po raz kolejny pokazała się ze świetnej strony i jak sama przyznaje – uwielbia występować w tego rodzaju zawodach. Mamy nadzieję, że wiele pięknych chwil jeszcze przed nią i za to prosimy trzymać kciuki!

W Acro Cup zadebiutowała również Milena Dobrzyńska, która zajęła 10 miejsce w kategorii SOLO 13 – 14 lat. Godziny spędzone na sali oraz treningi w domu pozwoliły jej na świetny występ, który z pewnością zapamięta na długo – gratulujemy i dziękujemy za piękną postawę!

Trenerzy Zone Of Acrobatics „

Udostępnij