Imieniny: Laury, Leszka, Marcjana

EMILKA JĘDRZEJEWSKA WICEMISTRZYNIĄ OGÓLNOPOLSKIEJ LIGI AKROBATYCZNEJ!

Gratulacje dla akrobatów!

Udostępnij

EMILKA JĘDRZEJEWSKA WICEMISTRZYNIĄ OGÓLNOPOLSKIEJ LIGI AKROBATYCZNEJ!

Emilka Jędrzejewska trenująca na co dzień w klubie Zone Of Acrobatics w ubiegłą sobotę stanęła na II stopniu podium klasyfikacji końcowej AcroLeague czyli Ligi Akrobatycznej składającej się z cyklicznych zawodów, w których uczestniczą kluby z całej Polski. Emi zgromadziła łącznie 10 punktów po drodze wygrywając jedne zawody ligowe, co zagwarantowało jej drugie miejsce na blisko 300 dziewczynek sklasyfikowanych w kategorii AcroMedium. Dla Emi to największy sukces sportowy w karierze, a dla klubu Zone Of Acrobatics największe osiągnięcie indywidualne. Po zakończeniu zawodów Emi miała przyjemność udzielić korespondencyjnego wywiadu dla AcroLeague, który ukaże się już wkrótce. 

Marysia Grzelak zaprezentowała się genialnie w całej Lidze Akrobatycznej i uplasowała ostatecznie na 7 lokacie odbierając w sobotę specjalną nagrodę. Warto dodać, że Marysia na każdych zawodach znajdowała się w czołówce swojej kategorii AcroBasic (11, 15, 29) i za tą regularność została doceniona w sobotę.

Świetne wyniki uzyskały pozostałe akrobatki z Kampinosu, czym przysłużyły się znacznie zdobyciu 3 miejsca dla klubu Zone Of Acrobatics na ponad 25 klubów z Polski!:

▪️Ania Zdunek – 26 miejsce (170 osób)

▪️Marcelina Podlaska – 36 miejsce (170 osób)

▪️Blanka Orzechowska – 50 miejsce (210 osób)

▪️Julita Stecko – 71 miejsce (170 osób)

▪️Julia Krakowiak – 72 miejsce (170 osób)

▪️Aleksandra Muras – 73 miejsce (210 osób)

▪️Milena Dobrzyńska – 120 miejsce (170 osób)

▪️Nina Stecko – 122 miejsce (170 osób)

▪️Laura Wiśniewska – 146 miejsce (210 osób)

Serdecznie gratulujemy zawodniczkom zaangażowania oraz postępów. Prosimy o trzymanie kciuków za kolejne wyzwania, które jeszcze przed Nami w tym roku szkolnym.”

Kacper Miller – trener

Udostępnij