Imieniny: Aliny, Anety, Benona

JUBILEUSZ 50-LECIA POŻYCIA MAŁŻEŃSKIEGO

W dniu 29.04.2022 r. odbyła się uroczystość wręczenia medali „Za długoletnie pożycie małżeńskie”.

Udostępnij

Na wniosek Wójt Gminy Kampinos Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej przyznał odznaczenia dla par, które przeżyły wspólnie 50 lat. W gronie jubilatów znaleźli się Państwo:

Janina i Eugeniusz Dudek

Jadwiga i Stefan Dur

Marta i Fryderyk Kalamus

Jadwiga i Ludwik Malinowscy

Zofia i Edmund Piotrowscy

Halina i Henryk Wiśniewscy

Lucyna i Wiesław Wojtczak.

Uroczystość rozpoczęła się tradycyjnie Marszem Mendelsona, a poprowadziła ją Monika Kowalska – Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Kampinosie. W wydarzeniu wzięli udział dostojni Jubilaci wraz z bliskimi, Wójt – Monika Ciurzyńska, Przewodniczący Rady – Krzysztof Sucharski oraz Zastępca Wójta – Sebastian Wardziak. W trakcie uroczystości Pani Wójt wraz z Przewodniczącym Rady złożyli Jubilatom życzenia i gratulacje oraz wręczyli medale, kwiaty i upominki. Z ust organizatorów padło wiele słów uznania dla wzajemnej miłości, szacunku oraz trwałości rodziny. Podkreślono również, iż małżeństwo to nie tylko piękne i doniosłe chwile ale także dzielenie z drugą osobą trosk i smutków.

Nie zabrakło pamiątkowych zdjęć, ciepłych wspomnień, rozmów oraz porad od Jubilatów dla młodego pokolenia – co robić i jak żyć, aby wspólnie przeżyć ze sobą tyle lat.

Jubilatom raz jeszcze składamy najserdeczniejsze życzenia oraz dziękujemy za uświetnienie uroczystości swoją obecnością. Życzymy abyście w zdrowiu i dostatku doczekali kolejnych rocznic. 

Foto: Przemysław Jośko

Udostępnij