Imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała

JUBILEUSZ 50-LECIA POŻYCIA MAŁŻEŃSKIEGO

W dniu 18 czerwca 2021 r. odbyła się uroczystość wręczenia małżeństwom z terenu gminy Kampinos medali „Za długoletnie pożycie małżeńskie”. Jest to odznaczenie przyznawane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej dla par małżeńskich, które przeżyły wspólnie pięćdziesiąt lat lub więcej.

Udostępnij

Uroczystość rozpoczęła się odegraniem Marszu Mendelsona, a poprowadziła ją Pani Magdalena Tomczak – Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Urzędu Gminy Kampinos.
W wydarzeniu, na które zostali zaproszeni dostojni Jubilaci wraz z najbliższymi członkami rodzin, Gminę Kampinos reprezentowała Wójt – Monika Ciurzyńska wraz z Przewodniczącym Rady Gminy –  Krzysztofem Sucharskim.

Medale, kwiaty i upominki z rąk Wójt, która tego dnia reprezentowała Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, odebrały następujące pary:

Zofia i Mirosław Banaszkiewicz,

Krystyna i Henryk Kozłowscy,

Honorata i Zygmunt Michałowscy,

Danuta i Jan Pawlak,

Barbara i Zdzisław Szymańscy,

Wiesława i Stanisław Trojańczyk.

Podczas uroczystości Wójt oraz Przewodniczący Rady złożyli gratulacje i życzenia na ręce szacownych Jubilatów wyrażając uznanie dla wzajemnej miłości i zrozumienia, które pozwoliły im przez 50 lat wspólnie kroczyć przez życie. Gospodarze spotkania zauważyli, że choć wspólne życie  obfituje chwile dobre i radosne, to jednak prawdziwym testem, są momenty trudne, kiedy trzeba o siebie powalczyć.

Po wzniesieniu przez Wójt i Przewodniczącego Rady toastu za pomyślność naszych dostojnych jubilatów,  był czas na pamiątkowe zdjęcia i wspólną rozmowę.

Wszystkim przybyłym dziękujemy za uświetnienie uroczystości swoją obecnością, a Jubilatom życzymy by jeszcze przez długie lata mogli się cieszyć się wspólnym udanym pożyciem.

Udostępnij