Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

Już w najbliższą niedzielę 30. Finał WOŚP dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci!

W obecnych pandemicznych czasach, gdy ważne jest dla nas bezpieczeństwo, WOŚP daje nam mnóstwo możliwości by wesprzeć akcję bez konieczności wychodzenia z domu.

Udostępnij

#1 Wpłata online

Cel 30. Finału WOŚP możecie wspierać poprzez bezpośrednią wpłatę na stronie wplacam.wosp.org.pl – możecie wybrać kwotę lub wpisać własną.

#2 Blik

Znacie sytuację, gdy zrzucaliście się ze znajomymi na prezent urodzinowy lub pizzę? Przelew na numer telefonu jest superszybki i często używany w takich sytuacjach. Możecie w taki sposób wesprzeć także cel 30. Finału WOŚP – wystarczy, że wykonacie przelew na dowolną kwotę na numer 575 30 30 30.

#3 SMS

Okulistykę dziecięcą możecie także wpierać wysyłając SMS o treści SERCE na numer 75 565. Koszt wysłania jednej wiadomości wynosi 5 złotych (6,15 zł z VAT). Dziękujemy operatorom, którzy przekazali swój przychód na rzecz Fundacji WOŚP.

#4 eSkarbonka

Za pomocą tzw. „wirtualnej puszki”, którą napędzamy razem z Mastercard® możecie grać z nami na 3 sposoby:

dorzuć się do eSkarbonki swojego znajomego,

dorzuć się do jednej wielkiej eSkarbonki WOŚP – tutaj: eskarbonka.wosp.org.pl,

załóż własną i zbieraj do niej datki – nie musisz być przypisany/a do Sztabu – poznaj szczegóły na iwolontariusz.wosp.org.pl.

#5 Wspieram.to

Rozświetlamy Wirtualne Serce już po raz dziewiąty – wejdź na stronę wspieram.to/wosp, wpłać choćby złotówkę i zapal kolorową kropkę ze swoim imieniem, która się w nim pojawi.

#6 Zrzutka.pl

Zapal z nami Światełko do Nieba i zagraj w jubileuszowym, 30. Finale WOŚP. Wejdź na stronę zrzutka.pl/wosp i dorzuć się do puszki lub stwórz własną zbiórkę pod naszym patronatem.

#7 Siepomaga

Dzięki siepomaga.pl/wosp wrzucisz datek do wirtualnej puszki lub założysz własną – opcji pomagania jest wiele.

#8 SamiSwoi

Przebywasz zagranicą? Nic straconego! W tym roku również możesz grać z nami podczas #wosp2022. Wejdź na przekazypieniezne.com/wosp, wpłać darowiznę i zagraj z nami dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

#9 Zbiórka na Facebooku

To świetna okazja do zaangażowania Waszych znajomych w social mediach do wspólnego grania – w łatwy sposób nie tylko możecie samodzielnie założyć zbiórkę na rzecz celu 30. Finału WOŚP, ale i dorzucić się do zbiórki Waszych przyjaciół. Bo pomaganie jest dziecinnie proste!

#10 Aplikacja WOŚP

Dzięki aplikacji nie tylko możesz przekazać datek, ale sprawdzić czy jesteś WOŚPoznawcą i otrzymywać najświeższe finałowe newsy – pobierz na iOS lub Androida: wosp.org.pl/final/app.

Informacje ze strony: Fundacja WOŚP – Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy (wosp.org.pl)

Udostępnij