Imieniny: Gwidona, Leonii, Niny

konkurs organizowany przez Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie

Warszawa to piękne i bardzo zielone miasto. Mało kto wie, że w stolicy jest 12 rezerwatów przyrody. Bardziej znane są miejskie parki i lasy. 50 takich wyjątkowych miejsc zostało oznaczonych na Zielonej Mapie Warszawy. Do każdego z tych miejsc można dotrzeć Warszawskim Transportem Publicznym. Naprawdę warto – szczególnie w czerwcu!

Udostępnij

Ruszył bowiem konkurs, w którym do wygrania jest 50 biletów 90-dniowych Warszawskiego Transportu Publicznego. Aby dać sobie szansę na 3 miesiące bezpłatnego podróżowania po stolicy trzeba podjąć trzytygodniowe wyzwanie, zrobić 3 zdjęcia wskazanych przez nas trzech różnych punktów znajdujących się na Zielonej Mapie Warszawy i w odpowiednim terminie przesłać je na adres promocja@ztm.waw.pl.

Fotograficzne wyzwania ogłaszamy przez trzy pierwsze tygodnie czerwca – w każdy poniedziałek, na stronie internetowej www.wtp.waw.pl oraz na naszym profilu na Facebooku. Na wykonanie każdego zadania i przesłanie go do ZTM macie tydzień. W konkursie udział wezmą osoby, które wykonają wszystkie trzy zadania. Zwycięzców poznamy do końca czerwca!

Szczegóły konkursu na stronie:

https://www.wtp.waw.pl/newsy/2024/05/15/3×3-jezdzisz-za-free/

Udostępnij