Imieniny: Bernarda, Biruty, Erwina

Mazowiecki Jarmark Rozmaitości

Samorząd Województwa Mazowieckiego oraz Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej serdecznie zapraszają do odwiedzenia 6 grudnia br. (w Mikołajki) – Mazowieckiego Jarmarku Rozmaitości czyli Targów Ekonomii Społecznej, które będą odbywać się w Centrum Handlowym BLUE CITY w Warszawie, na poziomie -1 (minus jeden), przy fontannie, od godz. 10.00 do 20.00.

Udostępnij

W miasteczku targowym, gdzie będzie wystawiać się 31 podmiotów ekonomii społecznej z całego Mazowsza, będziecie mogli Państwo odwiedzić stoiska ze świąteczną ofertą upominkową oraz zakupić oryginalne produkty i wyroby: rękodzieło ludowe, wyroby tkackie, stroiki świąteczne, bombki na choinkę, maskotki i przytulanki, torby na ramię, mydełka zapachowe, domowe przetwory kulinarne – konfitury, marmolady, musy, syropy i soki, owoce liofilizowane, domowe zupy i wędliny: baleron, boczek, szynkę, kiełbasę, sery, suszone owoce i warzywa, a także – miody i przekąski miodowe, herbatki, zioła i pierniki oraz biżuterię: bransoletki, broszki, kolczyki, naszyjniki, patery, świeczniki, kadzielniczki, świece zapachowe, kartki świąteczne i ozdoby, a także wiele, wiele innych rzeczy, których wszystkich wymienić nie sposób! A wszystko oryginalne, ręcznie wykonane, naturalne i piękne.

Czas spędzony przy stoiskach umilą Państwu kolędy i pastorałki w wykonaniu zespołów ludowych występujących na scenie, będzie też okazja obejrzeć na żywo występ chóru Zespołu „Mazowsze”,  zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem czy wziąć udział w bezpłatnej loterii fantowej. Występ Zespołu „Mazowsze”, który rozpocznie się o 14.00 i potrwa do godz. 14.45, poprzedzi bezpośrednio punkt kulminacyjny imprezy czyli uroczystą galę wręczenia wyróżnień tegorocznym laureatom Mazowieckiej Marki Ekonomii Społecznej. 

Serdecznie zapraszamy!

Udostępnij