Imieniny: Gwidona, Leonii, Niny

MISTRZOWIE AGRO

Wielki plebiscyt sołecki i rolniczy rozpoczęty. Zgłoś swoich kandydatów do nagród

Udostępnij

Po raz kolejny zostaną przyznane prestiżowe nagrody w największym plebiscycie wiejskim i rolniczym, który w naszym województwie prowadzą „Polska Metropolia Warszawska”, „Echo Dnia Radomskie” i „Tygodnik Ostrołęcki”, a w całej Polsce inne dzienniki regionalne oraz serwis i magazyn „Strefa Agro”. Zgłoś swoich kandydatów do wyróżnień. Na laureatów czekają zaszczytne tytuły i nagrody finansowe. Plebiscyt, który jest prowadzony pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, zakończy ogólnopolski finał i gala Mistrzów Agro, na której zostaną wręczone główne nagrody.

Plebiscyt Mistrzowie Agro to wielka akcja prezentująca w gazecie, w internecie i w mediach społecznościowych, życie polskiej wsi i jej mieszkańców, ich działania i sukcesy. To także doskonała okazja dla wiejskich społeczności, aby docenić tych, którzy kształtują ich codzienne życie – mówi Katarzyna Niedzwiecka, koordynator akcji. – Z kolei dla uczestników akcji to okazja, aby zaprezentować swoje dokonania w skali województwa, a nawet całego kraju i zdobyć nagrody.

Zaszczytne tytuły zostaną przyznane najpierw w powiatach, później na szczeblu województw, a następnie w skali całego kraju. Jesienią przyjdzie czas na wielkie podsumowanie plebiscytu. Główne nagrody zostaną wręczone podczas wielkiej ogólnopolskiej gali, które odbędzie się w Sali Wielkiej na Zamku Królewskim w Warszawie.

Pełną informację o akcji można znaleźć w serwisie internetowym pod adresem: www.polskanews.pl/agro

Udostępnij