Imieniny: Bernarda, Biruty, Erwina

Ogólnopolskie Zawody Akrobatyczne Fly To New Sky!

EMILKA JĘDRZEJEWSKA MISTRZYNIĄ Ogólnopolskich Zawodów Akrobatycznych Fly To New Sky!

Udostępnij

Sobotnie zmagania w Centrum Sportu w Błoniu były prawdziwym świętem akrobatyki oraz wszystkich, którzy kochają ten sport. Podczas rywalizacji na ścieżce gimnastycznej można było oglądać ponad 400 przedstawicieli tej dyscypliny oraz 17 klubów sportowych z całej Polski. Wśród nich nie zabrakło przedstawicieli Naszego klubu sportowego Zone Of Acrobatics.

Nasza wspaniała akrobatka – Emilka Jędrzejewska nie miała sobie równych w kategorii Medium Fly 11 – 13. Emi wykonała cztery, bliskie perfekcji układy i z ogromną przewagą zwyciężyła sobotnie zmagania. Jej opanowanie, dążenie do ideału oraz przede wszystkim – skuteczne realizowanie założeń trenerskich i skupienie na celu, pozwoliły jej na sięgnięcie po najwyższe laury. Warto dodać, że to drugie wygrane zawody Emi w tym sezonie oraz trzecie podium – po tegorocznym srebrnym medalu na Lidze Akrobatycznej i grudniowej wygranej w Warszawie. Gratulujemy serdecznie tak pięknej postawy zarówno Emilce, jak i Rodzicom wsparcia dla Trenerów w rozwoju tak ogromnego talentu, który cały czas szlifujemy naprawdę ciężką pracą na sali gimnastycznej.

Kolejny świetny start zaliczyła również Blanka Orzechowska czyli świeżo upieczona Mistrzyni AcroCup z Dzierżoniowa. W kategorii Little Fly zajęła 18 lokatę na ponad 150 zawodniczek i tym samym wsparła swój klub podwójnymi punktami za swój udział. Mimo niewielkiej straty punktowej do ścisłego finału, Nasze źródła donoszą jednak, że Blanka jest bardzo zadowolona ze swojego startu i już wypatruje kolejnych.

Na ogromne podziękowania zasłużyły Nasze akrobatki, które wspólnie pomogły osiągnąć klubowi Zone Of Acrobatics kolejne podium – ponownie 3 miejsce!

Kategoria Little Fly (154 osoby):

– Liliana Stecko (13 miejsce)

– Laura Wiśniewska (26 miejsce)

– Kamila Jędrzejewska (37 miejsce)

– Aleksandra Muras (42 miejsce)

– Ania Grzelak (63 miejsce)

– Zuzanna Płowik (90 miejsce)

– Roksana Kuśmirek (135 miejsce)

Kategoria Medium Fly (61 osób):

– Marysia Grzelak (49 miejsce)

– Julita Stecko (52 miejsce)

– Milena Dobrzyńska (54 miejsce)

Dziękujemy serdecznie za ogromne serce do popularyzowania akrobatyki i gratulujemy wspaniałych wyników!

Kacper Miller / Zone Of Acrobatics 

Udostępnij