Imieniny: Laury, Leszka, Marcjana

Przemysław Pajdak zachwycił trenerów The Voice of Poland!

„Chciałbym serdecznie podziękować za wszystkie komentarze i pozytywną energię związaną z moim występem w przesłuchaniach w ciemno w The Voice of Poland.

Udostępnij

Przemek od dawna marzył o udziale w programie. Po latach przygotowań uznał, że jest to odpowiedni moment na zgłoszenie się – i miał rację! 

Na przesłuchaniach w ciemno zaśpiewał przebój australijskiej grupy rockowej JET pt. „Are You Gonna Be My Girl? „. Swoim wykonaniem zachwycił wszystkich jurorów, odwracając cztery fotele! Nawet Edyta Górniak nie mogła powstrzymać się od tańca! W czasie rozmowy z trenerami został poproszony przez Urszulę Dudziak o zaśpiewanie utworu o innym charakterze, co tez uczynił śpiewając piosenkę „When I Was Your Man” z repertuaru Bruno Marsa.

„Był to wspaniały moment” – wspomina Przemysław, „Nie spodziewałem się, że odwrócą się wszyscy. Marzyłem o tej chwili już od dawna, jednak wyobrażać sobie to jedno, a przeżyć to…. To coś niesamowitego.” 

Na swoim profilu na facebooku pisze:

„Chciałbym serdecznie podziękować za wszystkie komentarze i pozytywną energię związaną z moim występem w przesłuchaniach w ciemno w The Voice of Poland.

Sam fakt, że byłem w stanie stanąć na tej scenie po tak długiej przerwie zawdzięczam Wam wszystkim. Każdemu z osobna, każdemu z Was! Kiedy stanę przed kamerami po raz kolejny, wiedzcie, że to właśnie Wy składacie się na moją energię i siłę na scenie, to dzięki waszemu autentycznemu odbiorowi, mogę bez zahamowań oddawać Wam autentyczny przekaz. Jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim którzy we mnie uwierzyli, wspierali i tym którzy zostaną ze mną na dłużej. ”

Przemek od 6 lat mieszka w Anglii gdzie pracował, rozwijał się artystycznie grając w pubach i tworzą własną muzykę i sportowo, grając w hokeja na lodzie w klubie Bracknell Devils. Pochodzi z Kampinosu gdzie mieszkają jego rodzice, młodsi bracia i gdzie powrócił na czas trwania programu The Voice of Poland. 

Może zostanie z nami na dłużej? 😊

W tę sobotę tj. 24.10.2020 o godzinie 21:00 odbędzie się druga część Bitew programu The Voice of Poland, w której wystąpi Przemek. 

Zapraszamy również na jego stronę na facebooku @mpajdak i profil na Instagramie @mikepajdak.

Trzymajmy kciuki! Powodzenia Przemku!

Udostępnij