Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Gminie Kampinos

Gmina Kampinos realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn.: „Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Gminie Kampinos”. Celem ogólnym projektu jest zwiększenie efektywności energetycznej oraz wzrost wykorzystania odnawialnych źródeł energii w budynkach użyteczności publicznej w Gminie Kampinos. Całkowita wartość projektu: 1 102 046,99 PLN Dofinansowanie projektu z UE: 796 038,41 PLN Planowane efekty projektu to zwiększenie efektywności energetycznej budynków […]

Udostępnij

Gmina Kampinos realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn.: „Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Gminie Kampinos”.

Celem ogólnym projektu jest zwiększenie efektywności energetycznej oraz wzrost wykorzystania odnawialnych źródeł energii w budynkach użyteczności publicznej w Gminie Kampinos.

Całkowita wartość projektu: 1 102 046,99 PLN

Dofinansowanie projektu z UE: 796 038,41 PLN

Planowane efekty projektu to zwiększenie efektywności energetycznej budynków w Gminie Kampinos oraz ograniczenie strat ciepła co pozwoli na ekonomiczne wykorzystanie energii cieplnej i elektrycznej, ponadto zmniejszenie emisji do atmosfery szkodliwych gazów i pyłów, co przyczyni się do ograniczenia problemu niskiej emisji na terenie Gminy.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków
Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020


Udostępnij