Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

VIII Mistrzostwa Polski UKF

Zawodnicy Klubu Karateka Team z Kampinosu, wzięli udział w VIII Mistrzostwach Polski UKF, w Brodnicy.

Udostępnij

Nasza drużyna, w 27 osobowym składzie zdobyła aż 63 medale: 17 złote, 25 srebrnych i 21 brązowych. Medale dla naszego Klubu zdobyli:

Aurelia Poznańska – I miejsce kata indywidualne (Generale); III miejsce kata indywidualne (Tradycyjne); I miejsce kata drużynowe; II miejsce kumite rotation

Marina Michalak – II miejsce kumite indywidualne; I miejsce kumite rotation

Hanna Batory – I miejsce kata drużynowe; II miejsce kumite rotation

Helena Gotowiec – I miejsce kata drużynowe; II miejsce kumite rotation

Oliwia Deręcz – III miejsce kata drużynowe

Iga Nowińska – III miejsce kata drużynowe

Maja Nowińska – III miejsce kata drużynowe

Maria Gotowiec – III miejsce kata drużynowe; I miejsce kumite rotation

Jakub Ćwiek – III miejsce kata drużynowe; II miejsce kumite rotation

Natalia Piątkowska – II miejsce kumite rotation

Kacper Newecki – II miejsce kumite rotation (wyższa kategoria wiekowa)

Alicja Węgrzyn – III miejsce kata indywidualne

Maja Leśniewicz – I miejsce kata indywidualne (Generale); II miejsce kata indywidualne (Tradycyjne); III miejsce kata drużynowe; II miejsce kata drużynowe (wyższa kategoria wiekowa); I miejsce kumite rotation

Szymon Pietrzak – III miejsce kata indywidualne

Jan Gutkowski – I miejsce kata indywidualne (Generalne); I miejsce kata indywidualne (Tradycyjne); I miejsce kumite indywidualne; II miejsce kata drużynowe; II miejsce kumite rotation (wyższa kategoria wiekowa)

Mateusz Zduńczyk – III miejsce kata indywidualne; III miejsce kata drużynowe; III miejsce kumite rotation

Kalina Węgrzyn – I miejsce kata indywidualne; III miejsce kumite indywidualne; III miejsce kata drużynowe; II miejsce kata drużynowe (wyższa kategoria wiekowa); I miejsce kumite rotation

Igor Leśniewicz – I miejsce kata indywidualne (Generale); I miejsce kata indywidualne (Generalne), I miejsce kumite indywidualne; II miejsce kata drużynowe; II miejsce kata drużynowe (wyższa kategoria wiekowa) 

Piotr Błaszkiewicz – I miejsce kata indywidualne; II miejsce kata drużynowe; II miejsce kata drużynowe (wyższa kategoria wiekowa); II miejsce kumite rotation

Maja Błaszkiewicz – III miejsce kata indywidualne; II miejsce kata drużynowe

Krzysztof Błaszkiewicz – III miejsce kata drużynowe; III miejsce kumite rotation

Wiktor Albera – I miejsce kata indywidualne; II miejsce kata drużynowe; II miejsce kata drużynowe (wyższa kategoria wiekowa); III miejsce kumite rotation

Szymon Buniowski – I miejsce kata indywidualne (Generalne); II miejsce kata indywidualne (Tradycyjne); III miejsce kumite rotation

Zbigniew Bergander – III miejsce kata indywidualne; III miejsce kumite indywidualne; II miejsce kata drużynowe

Norbert Leśniewicz – II miejsce kata drużynowe

Poniżej kilka fotek ze startu Naszych Mistrzów!

Dorota Królak 3 Dan

Udostępnij