Imieniny: Gwidona, Leonii, Niny

W Leśnym Domku „Puszczyk” odbyło się kolejne wakacyjne spotkanie

Uczestnicy, w pięknych okolicznościach przyrody, choć na chwilę mogli uwolnić się od codziennych obowiązków i oddać błogiemu stanowi artystycznej kreacji.

Udostępnij

Zgodnie z założeniem każdy z odwiedzających nas uczestników w sposób indywidualny miał okazję uwiecznić roślinne ornamenty na bawełnianych torbach. Dzięki temu powstały unikatowe i niepowtarzalne prace. W dobrej i twórczej atmosferze czas warsztatów szybko dobiegł końca. Wielu uczestników zadeklarowało chęć udziału  w kolejnych zajęciach, na które już dziś serdecznie zapraszamy:

  • 29 sierpnia wspólnie z Panią Małgosią będziemy tworzyć makramowe liście w formie breloczków;
  • 12 września Pan Łukasz zabierze nas w świat komiksu;
  • w wybrane  niedziele, pomiędzy 15.00 a 18.00, zapraszamy mieszkańców i turystów na wspólne spotkania twórcze – daty i tematyka będą publikowane na bieżąco na stronie Biblioteki i Urzędu Gminy;
  • w dniach 5 i 26 września mamy przewidzianą gratkę dla tych, którzy chcą połączyć przyjemne z pożytecznym – Pani Beata zabierze nas na przyrodniczą eksplorację szlaków Kampinoskiego Parku Narodowego. A gdyby ktoś chciał wypożyczyć kijki do nordic – walking będzie mógł to zrobić w dniu wyprawy.

Na zakończenie – nie zapomnijcie Państwo o konkursach ogłoszonych przez Bibliotekę Publiczną i Urząd Gminy w Kampinosie – czekają na Was fajne nagrody….

Życzymy udanych wakacji!

Udostępnij