Imieniny: Brunona, Jana, Wery

JUBILEUSZ 50-LECIA POŻYCIA MAŁŻEŃSKIEGO

W dniu 23.06.2023 r. odbyła się uroczystość wręczenia małżeństwom z terenu gminy Kampinos medali „Za długoletnie pozycie małżeńskie”. Jest to odznaczenie przyznawane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej dla par małżeńskich, które wspólnie przeżyły pięćdziesiąt lat.

Udostępnij

W gronie odznaczonych znalazły się następujące pary:

1/ Danuta i Jerzy Borowi 

2/ Ewa i Włodzimierz Chądzyńscy

3/ Danuta i Ryszard Ciurzyńscy 

4/ Krystyna i Leopold Liśkiewiczowie

5/ Jadwiga i Władysław Łażewscy

6/ Teresa i Jerzy Marciniakowie

7/ Halina i Wojciech Tomczakowie

8/ Krystyna i Marian Urbaniakowie

9/ Barbara i Stanisław Wiązowscy

10/ Barbara i Stanisław Zielińscy

Uroczystość rozpoczęła się tradycyjnie odsłuchaniem Marszu Mendelsona a poprowadziła ją Monika Kowalska – Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Kampinosie. W wydarzeniu, na które zostali zaproszeni dostojni Jubilaci wraz z bliskimi, Gminę Kampinos reprezentowała Wójt – Monika Ciurzyńska wraz z Przewodniczącym Rady Gminy – Krzysztofem Sucharskim oraz Zastępcą Wójta – Sebastianem Wardziakiem. W trakcie uroczystości Pani Wójt złożyła Jubilatom życzenia i gratulacje oraz wręczyła medale, kwiaty i upominki. Gospodarze spotkania wyrazili słowa uznania dla wzajemnej miłości, szacunku oraz trwałości rodziny. Podkreślono również, że choć wspólne życie obfituje w chwile dobre i radosne, to jednak prawdziwym testem są momenty trudne.

Po wzniesieniu przez Wójt i Przewodniczącego Rady toastu za zdrowie i pomyślność naszych gości, był czas na wspólną rozmowę i pamiątkowe zdjęcia.

Wszystkim przybyłym bardzo dziękujemy za obecność na uroczystości, Jubilatom zaś życzymy by jeszcze przez długie lata mogli cieszyć się wspólnym pożyciem.

Wkrótce na naszych stronach zamieścimy pełną galerię zdjęć z tego pięknego i doniosłego wydarzenia.

Udostępnij