Imieniny: Henryka, Igi, Włodzimierza

Rok szkolny 2021/2022 za nami!

26 czerwca wraz z całą społecznością szkolną, w sposób niezwykle uroczysty, oficjalnie zakończyliśmy rok szkolny! Były świadectwa z biało-czerwonym paskiem, nagrody, wyróżnienia, listy gratulacyjne i łzy wzruszenia.

Udostępnij

Dziękujemy Dyrekcji Zespołu, wszystkim Nauczycielom, Wychowawcom za pracę z dziećmi i młodzieżą – nie tylko przekazujecie uczniom wiedzę, ale staracie się rozumieć ich potrzeby i z zaangażowaniem pomagacie rozwiązywać problemy.

Na słowa podziękowania zasługują Rodzice zaangażowani w życie naszej placówki. To również dzięki Wam dzieci osiągają tak wysokie wyniki nauczania, a Wasza obecność buduje dobrą atmosferę w której wzrastają nasze dzieci.

Serdecznie podziękowania kierujemy na ręce pracowników Administracji i Obsługi za zaangażowanie i sumienne wykonywanie codziennych obowiązków.

Z głębi serca życzymy Wszystkim Państwu, aby nadchodzące wakacje były przepełnione ciepłem i radością. Niech każdy kolejny dzień przynosi wam wspaniałe przygody. Wypoczywajcie i zbierzcie siły na kolejny rok szkolny. Cudownych wakacji!

Pełna relacja fotograficzna na stronie fb ZSPJ

Udostępnij